Kontaktai

Skambink

+370 646 896 28

Rašyk

powerbankai.lt@gmail.com

Facebook

FB: Powerbankai.lt


Aš ne robotas

Grąžinimo sąlygos

Per 15 dienų nuo prekės atsiėmimo, klientas turi teisią prekę grąžinti pardavėjui ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Prekė turi būti grąžinama pilnos komplektacijos, tokia kokią gavo klientas: su įpakavimu, instrukcija, pakrovėjais ir t.t. Grąžinimo garantija netaikoma tais atvejais, kai prekė, buvo sugadinta ar prarado prekinę išvaizdą dėl kliento ar jo aplinkos veiksmų ar kaltės. Grąžinant prekę, būtina turėti sąskaitą faktūrą, orginalią prekės pakuotę bei užpildyti pardavėjo nusiunčiamą prekės grąžinimo prašymą. Dėl prekės grąžinimo būdo yra tariamasi su kiekvienu klientu individualiai.

 

Pardavimo terminai ir sąlygos

Klientas, pirkdamas produktą, privalo nurodyti tikslius savo gyvenamosios vietos, pašto ir telefono numerio duomenis, todėl, kad produktai yra pristatomi ir gavėjas apie juos yra informuojamas naudomant ankščiau išvardintus duomenis. Pardavėjas pradeda vykdyti užsakymą tik klientui sumokėjus už produktą, jei pardavėjas negauna mokėjimo, užsakymas nėra vykdomas. Pardavėjas įsipareigoja klientui išrašyti pirkimą patvirtinantį dokumentą sąskaitą faktūrą ir pateikti jį kartu su užsakymu, ar nusiųsti elektroniniu paštu. Pardavėjas įsipareigoja klientui pristatyti produktą, kurį jis užsisakė,  su tokiomis charakteristikomis, kurios pateiktos produkto aprašyme. Jeigu pardavėjas neišpildo šių įsipareigojimų, pinigai klientui yra grąžinami.

 

Pristatymo terminai ir sąlygos

Prekės pristatomos nemokamai! Prekes pristatome kliento pasirinktu pristatymo būdu: LP express paštomatas, Lietuvos Pašto skyrius, ar kurjeris. Prekių pristatymas trunka iki 30 dienų. Pasirinkus atsiimti prekę Lietuvos Pašto skyriuje, apie gautą siuntą Jums bus pranešta trumpąja sms žinute ar elektroniuniu laišku, kurio adresatas bus Lietuvos paštas, taip pat bus nurodyta prekės atsiėmimo vieta ir adresas. Dažniausiai tai būna artimiausias pašto skyrius pagal pirkimo anketoje Jūsų nurodytą adresą. Pasirinkus LP express prekės pristatymo būdą, apie prekės atvykimą, bei jos atsiėmimo vietą Jūs būsite informuotas sms žinute ar elektroniniu paštu, kurio siuntėjas bus LP express. Pasirinkus LP express prekės pristatymo būdą, jos atsiėmimo vieta dažniausiai būna artimiausias LP express paštomatas pagal Jūsų pirkimo anketoje nurodytą adresą. Pasirinkus kurjerio prekės pristatymo būdą, prekė Jums bus pristatyta tiesiai į namus, kurjeris atvažiavęs Jums perduos siuntą į rankas, jeigu tuo metu, kai kurjeris atvažiuos, Jūsų nebus namie, jis nusiųs žinutę su telefono numeriu, kuriuo paskambinę galėsite susitarti dėl Jums patogaus prekės atsiėmimo būdo ir laiko.

 

Privatumo politika

Šioje svetainėje, siekiant užtikrinti lankytojų patogumą ir pilną jų poreikių patenkinimą, yra naudojami slapukai. Slapukai padeda mums suprasti Jūsų norus bei išsiaiškinti, kurios prekės yra populiarios, pakoreguoti prekių katalobą.

Pardavėjas: Lukas Pusvaškis; Individualios veiklos pažymos numeris: 871526

Uždaryti
×
×

Cart